lista mailingowa

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w twojej szkole - zapisz się na naszą listę mailingową.

witamy na stronie naszej szkoły
Jesteś tu: » Strona główna » NASZE PRZEDSZKOLE
 • BALIK KARNAWAŁOWY - WESOŁE SÓWKI

W czwartek 8.02.2018 odbył się balik dla dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I - III. Najmłodsze dzieci z grupy "Wesołe Sowki" przebrały się za swoje ukochane postacie z bajek. Było kolorowo i wesoło.


- ZDJĘCIA -

BALIK KARNAWAŁOWY - WESOŁE SÓWKI
 • SPOTKANIE GWIAZDKOWE Z RODZICAMI.

W środę 20.12.17 dzieci z oddziałów przedszkolnych zaprezentowały swój występ zimowo - gwiazkowy dzieciom z klas I, II , III. 

czwartek 21.12.17 odbyło się spotkanie gwiazdkowe z rodzicami. Uroczystość rozpoczęła się od wspólnego występu dzieci z obu grup przedszkolnych. 

Dzieci zaprezentowały przedstawienie zimowo - gwiazdkowe. Po występie odbyło się spotkanie w salach, dzieciom rozdano prezenty od gwiazdora :). Dziekujemy mamom za upieczenie ciasta i pomoc w przygotowaniu uroczystości


- ZDJĘCIA - 

SPOTKANIE GWIAZDKOWE Z RODZICAMI.
 • ŚWIĘTA TUŻ - TUŻ. WESOŁE SÓWKI PIEKĄ PIERNIKI.

Przedszkolaki z grupy "Wesołe Sówki" w związku ze zblizającymi się Świętami piekły pierniki. Z pomocą pani Adrianny Wojciechowskiej przygotowały ciasto. Nastepnie wykroiły pierniczki. Upieczone pierniki pięknie udekorowały, wyśmienicie się przy tym bawiąc.


- ZDJĘCIA -

ŚWIĘTA TUŻ - TUŻ. WESOŁE SÓWKI PIEKĄ PIERNIKI.
 • PIECZEMY PIERNIKI


Jednym z zadań z kalendarza adwentowego było upieczenie pierników. W realizacji tego zadania pomogły nam mamy przedszkolaków. Dzieci przygotowywały ciasto, wkładając do miski kolejne składniki. Przyjemnym etapem było wykrawanie i dekorowanie korzennych ciasteczek. Jeszcze raz dziękujemy rodzicom za towarzyszenie przedszkolakom w ich kolejnym doświadczeniu kulinarnym.ZDJĘCIA

PIECZEMY PIERNIKI1. grudnia na dzieci ze starszej grupy przedszkolnej czekała miła niespodzianka. Po przekroczeniu progu sali dzieci zobaczyły świątecznie przystrojony kominek, nad którym wisiał kalendarz adwentowy.  Tego dnia dzieci dowiedziały się, że przygotowania do świąt będą polegały na wykonywaniu zadań ukrytych w kalendarzu adwentowym. 

KALENDARZ ADWENTOWY
czytaj więcej

Zwyczaj wróżenia w wieczór andrzejkowy znany jest od bardzo dawna. Pamiętajmy jednak, że wróżba to zabawa i nie należy traktować jej poważnie, chociaż nie jest wykluczone, że może się spełnić.

ANDRZEJKI W PRZEDSZKOLU
czytaj więcej

  


 25 listopada swoje święto obchodzi miękki, puchaty i niezastąpiony przyjaciel wszystkich dzieci-   

 

"PLUSZOWY MIŚ"

czytaj więcej
 • Rogale w przedszkolu.


Dzieci z grupy Wesołe Sówki dowiedziały się , że 11 listopada to bardzo wazne święto. Poznały wielkopolskie tradycje, a żeby im to wszystko zapadło w pamięci otrzymały słodka niespodziankę – pyszne rogaliki :)

 


- ZDJĘCIA - 

Rogale w przedszkolu.
 • PRZYSMAKI PRZEDSZKOLAKÓW


Ciasto marchewkowe, świeżo wyciskany sok z jabłek oraz surówka z marchewki i jabłka- te smaczne i zdrowe przysmaki samodzielnie przygotowała starsza grupa przedszkolna. Wszystkie dania powstały pod czujnym okiem mam naszych przedszkolaków. Dziękujemy p. Agnieszce Jankowiak, p. Annie Hojan oraz p. Magdalenie Tobis za pomoc i cenne kulinarne wskazówki.  


- ZDJĘCIA -

PRZYSMAKI PRZEDSZKOLAKÓW
 • WARZYWNY TYDZIEŃ :)

W minionym tygodniu w grupie Wesołych Sówek przewodził temat "Warzywa jemy - zdrowi będziemy" :)

Dzieci poznawały warzywa po samku i zapachu.


- ZDJĘCIA - 

WARZYWNY TYDZIEŃ :)
 • DZIEŃ CHŁOPAKA

Każdy przedszkolak dobrze wie, 
że kiedy wrzesień kończy się, 
od najmłodszego aż po starszaka, 
wszyscy świętują Dzień Chłopaka. 


- ZDJĘCIA - 

DZIEŃ CHŁOPAKA
 • JESIEŃ

W piękne, słoneczne południe młodsza i starsza grupa przedszkolaków wybrała się na spacer.

Zadaniem przedszkolaków było szukanie oznak jesieni.- ZDJĘCIA -

JESIEŃ
 • OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

20 września przypada Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Dzieci z oddziałów przedszkolnych miały okazję do świętowania, wesołej zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem.


ZDJĘCIA

 • DZIEŃ KROPKI


"Dzień Kropki" to wielkie święto kreatywności, pokonywania ograniczeń i umacniania wiary we własne siły. Co roku gromadzi miliony dzieci i nauczycieli wokół historii bohaterki "Kropki" Petera Reynoldsa,w tym także najmłodsze dzieci z naszej szkoły. Tego dnia przedszkolaki poznały historię Vashti, wykonywały "kropkowe zadania", a na pamiątkę pierwszej kropki Vashti powstały kolorowe kropkowe dzieła sztuki.


ZDJĘCIA

DZIEŃ KROPKI

 

 4 września nowy rok szkolny rozpoczęło 23. przedszkolaków wraz z wychowawczynią Joanną Dębską.

Wszystkim dzieciom życzymy wspaniałych chwil w naszej szkole!!!

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018
czytaj więcej
 • Rozpoczęcie roku przedszkolnego

Dnia 4.09.2017 rozpoczęliśmy kolejna przygodę z przedszkolem. Po części oficjalnej dzieic udały się do swojej sali gdzie odbyło się pasowanie na przedszkolaka, dzieci otrzymały medale i słodki upominek.
- ZDJĘCIA-

Rozpoczęcie roku przedszkolnego

Opracowanie: szkolnastrona.pl