Jesteś tu: » Strona główna » NASZE PRZEDSZKOLE » Przedszkole archiwum 2016 - 2017
  • 1 WRZEŚNIA 2016

Grupa starsza przedszkolaków rozpoczęła nowy rok przedszkolny.

Wychowawczyni grupy p. Joanna Dębska.

Liczba dzieci w grupie 18.

1 WRZEŚNIA 2016
  • 1 WRZEŚNIA 2016

Grupa młodsza przedszkolaków rozpoczęła nowy rok przedszkolny.

Wychowawczyni grupy p. Wioleta Ciszak.

Liczba dzieci w grupie 22.

1 WRZEŚNIA 2016
  • Pasowanie na Przedszkolaka

Rozpoczęcie roku szkolnego było dla dzieci bardzo miłym wydarzeniem, ponieważ zostały pasowane na przedszkolaków i otrzymały medale oraz słodką niespodziankę. W tym tak ważnym dla nich dniu towarzyszyli im - rodzice.

Pasowanie na Przedszkolaka
  • 20 września OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

"Kiedy się śmieje dziecko, śmieje się cały świat"

/Janusz Korczak/

List Rzecznika Praw Dziecka

20 września  OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA
  • MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI

W czwartek 15 września młodsza i starsza grupa przedszkolaków obchodziła "Międzynarodowy Dzień Kropki". W tym dniu wszyscy byli ubrane w kropki i wykonywali "kropkowe zadania". Dzieci poznały też historię dziewczynki Vashti, która dzięki kropce uwierzyła w siebie. Wszystkie dzieci świetnie się bawiły, ale przede wszystkim miały okazję odkryć swój talent wykonując palcami wymarzoną kropkę.

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI