Jesteś tu: » Strona główna » NASZE PRZEDSZKOLE » DZIEŃ MAMY I TATY

DZIEŃ MAMY I TATY

W piątkowe popołudnie po szkolnych korytarzach rozchodziły się dźwięki wesołych melodii. To przedszkolaki świętowały wraz z rodzicami

"DZIEŃ  MAMY I  TATY".

Podczas uroczystości przedszkolaki zaprezentowały przygotowany program artystyczny. Nie zabrakło skocznych tańców, piosenek oraz życzeń dla kochanych rodziców. Moment wręczenia prezentów został uwieczniony na fotografiach. Rodzice otrzymali ekologiczne torby z odbiciem rąk dzieci, piękne ramki i krawaty. Wspólny taniec wywołał usmiechy na wszystkich twarzach. Dziękujemy wszystkim rodzicom za pyszne słodkości, zaangażowanie i pomoc w organizacji uroczystości.

-ZDJĘCIA-